Середа, 19.12.2018, 18:58Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 27 » 13:45

В Індонезії знайдено невідоме науці плем'я і 145-річна мешканка
В індонезійській провінції Папуа зареєстровано нове плем'я папуасів і мешканку острова Суматра Катемі, якій нещодавно виповнилося 145 років.

В Індонезії проходить перепис населення. Статистичне управління провінції Папуа також заявило про більш ніж два десятки осіб у віці понад 120 років.

Ще в травні близько 700 тисяч співробітників Центрального статистичного управління приступили до роботи з визначення точної кількості жителів четвертої за чисельністю країни світу, проте остаточні результати їх роботи будуть відомі не раніше серпня.

"Перевіряючи отриману від місіонерів інформацію, ми виявили 2 тисячі 868 членів невідомого раніше племені", - сказав глава статуправління Папуа Сунтоно.

За його словами, це плем'я мисливців живе в горах на стику районів Маппі, Яхукімо, Асмат і Бовен-Дігул, причому його члени не говорять по-індонезійськи.

"Вони живуть на деревах і не користуються одягом. Вони харчуються листям і м'ясом диких тварин. І ми маємо намір звернутися до різних сторін за додатковою інформацією, щоб дізнатися, чи немає де-небудь інших невідомих племен", - говорить Сунтоно.

Велика частина папуасів досі живе в буквальному сенсі в кам'яному столітті. Між племенами нерідко трапляються збройні конфлікти, в яких інколи беруть участь сотні і навіть тисячі озброєних луками і списами воїнів, а їх старші відкидають будь-які закони, крім традиційних племінних.

Перепис на Папуа підніс й інші сюрпризи - вже на цей момент лише в чотирьох районах провінції зареєстровані 22 людини, які запевняють, що їхній вік становить від 124 до 130 років.

Папуаським довгожителям, проте, далеко до рекордсменки нинішньої перепису - мешканки села Букіт-Батра в провінції Ріау Катемі, чий вік у 145 років уже підтверджений на підставі співбесід з декількома її нащадками, включаючи внуків і правнуків.

"Ми визнали за необхідне підтвердити початкові дані про Катемі, оскільки хотіли бути впевненими в тому, що ці дані правильні і не відбулося жодної помилки", - заявив глава місцевого статуправління Шафруддін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бразильські дослідники виявили в джунглях Амазонки поселення тубільців, які ніколи не вступали в контакт з цивілізацією.

Джерело: Корреспондент.net

Рубрика: Освіта, наука та технології | Переглядів: 457 | Зачіпки: плем’я, 2010, Індонезія, наука, перепис


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця