Вівторок, 22.01.2019, 13:34Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 27 » 17:03

Святослав Вакарчук запускає 3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!
Фонд українського музиканта Святослава Вакарчука "Люди Майбутнього" розпочинає нову соціальну ініціативу - 3D-Проект "Dумай! Dій! Dопомагай!".

Мета проекту - комп'ютеризація дитячих будинків, створення мережі волонтерів для навчання дітей-сиріт та формування культури благодійності в цілому, повідомили у прес-службі фонду "Люди Майбутнього". 

У фонді зазначають, що нові технології розкривають нові шляхи отримання знань: комп'ютерні програми, інтерактивні модулі навчання, ресурси інтернет, однак не у всіх є до них доступ.

"Багато з нас вже користуються iPad, а хтось ще і мишку в руках не тримав", - зазначив Святослав Вакарчук.

Один з етапів 3D-Проекту - збір коштів громадськістю для закупівлі комп'ютерних класів для дитячих будинків їх області.

Фонд має намір запровадити прозорий механізм надання та реалізації благодійної допомоги через безготівковий переказ коштів (sms, інтернет-платежі, банківські перекази та ін) з обов'язковим публічним web-інтерфейсом, на якому в реальному часі будуть відображатися надходження коштів, а пізніше - звіт про їх цільове використання.

Ініціатори проекту чекають, що публічність процесу сприятиме формуванню довіри як до 3D-Проекту, так і до благодійної сфери взагалі.

Крім того, фонд планує створити співтовариство волонтерів для подальшої роботи з дітьми. Охочі стати волонтерами пройдуть спеціалізовану підготовку - тренінги, майстер-класи і т. д.

Отримавши необхідні знання та навички, волонтер зможе проводити освітню роботу з вихованцями дитячого будинку свого міста - допомагати дітям освоювати ПК, вчити цільовому і безпечному користуванню ресурсами інтернет.

Волонтери також будуть допомагати старшокласникам у вивченні загальноосвітніх дисциплін, підготовці до проходження ЗНО та вступу у ВНЗ, стануть для них інтелектуальними т’юторами (своєрідними особистими опікунами).

Цього року 3D-Проект буде реалізовуватися в десяти областях України. Надалі організатори планують також охопити й інші області.

Охочим приєднатися до 3D-Команди необхідно ознайомитися з подробицями проекту на офіційному сайті фонду Люди Майбутнього.

Нагадаємо, що в 2009 році відбулася соціальна акція Святослава Вакарчука "Книга творити Людину - Людина творити Країну". Під час проекту в 7 регіонах України було зібрано близько 10 000 книг, які студенти-волонтери і організатори проекту передали в бібліотеки дитячих будинків.

Джерело: Корреспондент.net

Рубрика: Мистецтво та культура | Переглядів: 372 | Зачіпки: Фонд, 2010, Святослав Вакарчук, акція, україна, культура


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2019, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця