Середа, 19.12.2018, 18:57Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 21 » 01:33

Кабмін удвічі підняв плату за оренду державного і комунального майна для релігійних та неприбуткових організацій
Уряд з 1 липня майже вдвічі збільшує ставку оренди державного і комунального майна для Церков, релігійних та інших неприбуткових організацій. Про це йдеться в оприлюдненої на Урядовому порталі постанові №440 від 16 червня 2010 року. 

Кабінет Міністрів вніс зміни до пункту 1 постанови №316 від 25 березня 2009 року, ухваленої попереднім Урядом під керівництвом Юлії Тимошенко. До внесення поправок цей документ передбачав зниження орендної ставки на 45% у 2009 – 2010 роках для усіх підприємств і організацій, окрім розважальних закладів та фінансових установ.

Таким чином, з 1 липня 2010 року при оренді державного та комунального майна будуть застосовуватись ставки у розмірі 45% установленого обсягу для орендарів, які є суб’єктами малого підприємництва, і 80% – для інших орендарів, включаючи релігійні, благодійні та інші неприбуткові організації, а також оздоровчі та санітарно-курортні заклади для дітей.

Разом з цим, згідно з статтею 72 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» при визначенні орендних ставок за користування комунальним майном в містах обласного значення, містах Києві та Севастополі згадані орендні ставки за користування державним майном, які затверджені Кабінетом Міністрів України, є індикативними і застосовуються як стартові при проведенні конкурсу.

Ця ж стаття Закону про Держбюджет передбачає, що релігійні організації звільнені від конкурсів з оренди державного та комунального майна, яке використовується для забезпечення проведення богослужінь, релігійних обрядів та церемоній.

Джерело: www.zik.com.ua

Рубрика: Економіка та бізнес | Переглядів: 396 | Зачіпки: 2010, україна, економіка


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця