Середа, 19.12.2018, 18:57Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 27 » 13:34

Геї краще запам'ятовують обличчя
Вчені з університету Йорка дійшли висновку, що геї набагато краще запам'ятовують обличчя і можуть виділити з натовпу знайомого набагато успішніше, ніж чоловіки традиційної орієнтації, причина цього в тому, що у гомосексуалістів, як і в жінок, однаковою мірою задіяні обидві півкулі мозку.

Група вчених вивчила вплив статі, сексуальної орієнтації і переважання правої або лівої руки на здатність людей запам'ятовувати і розрізняти обличчя.

У ході дослідження з'ясувалося, що геї, як і гетеросексуальні жінки, мислять білатерально, тобто при цьому задіяні обидві півкулі мозку, тоді як у чоловіків з традиційною орієнтацією за цю функцію відповідає лише права півкуля.

Експерименти, проведені вченими, були побудовані таким чином: добровольцям пропонувалося запам'ятати десять фотографій, а потім спробувати відрізнити їх від 50 інших знімків, які їм показували лише мить.

Всі фотографії були чорно-білими, і будь-які риси, які добре запам'ятовуються, на кшталт родимих плям або незвично густих брів, були на них заретушовані.

Від учасників експерименту вимагали якомога швидше і точніше відрізнити нові обличчя.

"Все свідчить про те, що геї та жінки розрізняють обличчя білатерально. Це дозволяє їм швидше обробляти інформацію, що зберігається в мозку", - стверджує автор дослідження Дженніфер Стівс.

Також Стівс з колегами вирішила з'ясувати, як впливає на виконання таких завдань права чи ліва рука.

З'ясувалося, що гетеросексуальні лівші краще розпізнавали обличчя, ніж правші і навіть праворукі геї.

Вважається, що переважання руки також пов'язане з функціонуванням півкуль мозку та статевою орієнтацією; раніше дослідження показали, що геї на 39% частіше за гетеросексуалів бувають лівшами.

Нагадаємо, 9 червня повідомлялося, що Американські вчені провели ще одне дослідження стосовно одностатевих союзів і з'ясували, що діти, виховані лесбіянками, виростають психологічно більш адаптованими, ніж їх однолітки з традиційних сімей.

Джерело: Корреспондент.net

Рубрика: Освіта, наука та технології | Переглядів: 448 | Зачіпки: геї, 2010, наука, Британія


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця