Середа, 19.12.2018, 18:58Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 29 » 08:51

Брюссель залишає на розсуд країн ЄС питання про заборону чадри
Європейський союз не збирається забороняти на союзному рівні носіння чадри ("ісламської бурки" - жіночого головного убору, що закриває голову і обличчя), залишаючи це питання на розсуд країн-членів ЄС.

"Я не бачу необхідності в європейському законі щодо носіння "бурки", - заявила комісар ЄС з внутрішніх справ і юстиції Сесілія Мальстрем на прес-конференції в понеділок у Брюсселі.

Закон, який забороняє з'являтися в громадських місцях в одязі, що закриває обличчя, прийнятий у квітні палатою представників бельгійського парламенту і чекає затвердження в сенаті.

Схожий законопроект буде представлений в липні Національним Зборам Франції. Уряд соціалістів в Іспанії теж готує законодавство про "свободу віросповідання", яка передбачає заборону чадри в громадських місцях.

Рік тому президент Франції Ніколя Саркозі пояснив, що ісламська бурка не вітається у Франції як символ підпорядкування жінки. "Бурка не є символом релігії, це символ підпорядкування. Вона не буде вітатися на території Французької республіки", - сказав Саркозі, виступаючи в парламенті країни.

Джерело: Корреспондент.net

Рубрика: Світ | Переглядів: 420 | Зачіпки: брюссель, 2010, ЄС, світ


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця