Середа, 19.12.2018, 18:58Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 22 » 21:33

Боротьба за Чебурашку та Матроскіна

Російський письменник Едуард Успенський має намір оскаржити рішення Басманного суду Москви, який відхилив позов письменника до компанії «Флешмастер», яка за ліцензією кіностудії «Союзмультфільм» випускала USB-накопичувачі у вигляді популярних мультиплікаційних персонажів — Чебурашки і кота Матроскіна.

«Проблема в тому, що судові органи не можуть визначитися, хто якими правами володіє. За законодавством частина прав належить авторам: візуальний образ — художникам, музика — композиторам тощо. Але не одному «Союзмультфільму». Ми обов’язково подамо на апеляцію, а якщо Верховний суд відмовить нам, то звернемося до Страсбурзького суду» , — зазначив Едуард Успенський.

Представники «Союзмультфільму», що видали ліцензію виробнику флеш-накопичувачів, вважають рішення суду логічним і передбачуваним .

У грудні минулого року письменники Едуард Успенський і Григорій Остер, поет Юрій Ентін, художник-мультиплікатор Олексій Котьоночкін та інші діячі культури звернулися до керівництва Росії з відкритим листом, в якому стверджували, що «Союзмультфільм» порушує їхні авторські права і незаконно використовує їхню інтелектуальну власність.

«Президент відповів нам, що всі суперечки ми повинні вирішувати в суді, що і робимо», — сказав Успенський.«У «Союзмультфільмі» стверджують, що вони готові виплачувати 7% від кожної угоди. Але це теж саме, що вселитися в квартиру і платити за неї 7% від усієї суми. Ані я, ані Остер не підемо на це. У фільмофонд прийшли ділки, які чомусь вирішили, що вони — правовласники. Але це не так: Чебурашка — мій. Як тільки якась фірма привласнить собі бренд «Чебурашка», я буду судитися», — додав він.

Джерело: РИА «Новости»

Рубрика: Світ | Переглядів: 338 | Зачіпки: 2010, Суд, світ


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця