Вівторок, 22.01.2019, 13:34Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 23 » 23:04

Beeline об’єднав російських і українських ветеранів за допомогою телемоста
22 червня, в день початку Великої Вітчизняної війни, оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «Українські радіосистеми») провів телеміст між містами-героями Волгоградом і Києвом. Завдяки сучасним технологіям російські та українські ветерани, розділені відстанню в 1500 км, змогли побачити одне одного і поспілкуватися. Про це ЗІК повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Beeline.

Beeline активно розвиває не тільки мобільний зв’язок, але і послуги доступу в Інтернет. До пам’ятного дня початку Великої Вітчизняної війни, Beeline забезпечили доступом в Інтернет музей-панораму «Сталінградська битва» на Мамаєвому Кургані. Завдяки цьому стало можливим провести телеміст між ветеранами Росії та України, які зібралися в офісі Beeline у Києві, і в музеї-панорамі у Волгограді.

Двостороння трансляція дозволила в режимі реального часу колишнім однополчанам і соратникам побачити один одного, поділитися спогадами, розповісти про своє життя.

Відео-зустріч була організована за допомогою інтернет-каналу між двома відеотерміналами, встановленими в Києві і Волгограді, і тривала трохи більше 1 години.

Побачити один одного прийшли багато бойових побратимів. Серед них наш земляк – Федір Михайлович Ільченко – безпосередній учасник полонення штабу 6-ї польової армії і її командувача генерал-фельдмаршала Паулюса. Федір Михайлович брав участь у боях на Кримському, Сталінградському, Південно-Східному, Донському та інших фронтах, на Курській дузі, в Корсунь-Шевченківської операції.

«Те, що ми вперше за стільки років змогли зв’язатися і поспілкуватися з товаришами у Волгограді прямо з офісу Beeline, як ніби вони сидять навпроти нас, за допомогою телемосту – вважаю великим успіхом. У воєнні роки у нас був тільки радіозв’язок, тепер же є Інтернет. Він значно полегшує спілкування і з однополчанами, і з родичами, дітьми, онуками. Ми щиро вдячні Beeline і чекаємо наступних телемостів!», – сказав Федір Михайлович.

Ще один учасник відеоконференції Київ–Волгоград – Тарас Дмитрович Шевченко. Підлітком він будував оборонні споруди під Сталінградом, відзначений двома орденами «За бойові заслуги» і понад 30 медалями. Тарас Дмитрович – ветеран повітряно-десантних військ. Вже у мирний час був нагороджений орденом Російської Федерації «За особисту мужність».

«Вважаю, що телеміст пройшов успішно. Усіх співрозмовників у Волгограді було відмінно чути і видно тут, в офісі Beeline, всі ветерани поговорили між собою, розповіли один одному про свою громадську діяльність, згадали воєнні роки. Сподобалося дуже, адже нас, ветеранів, насправді не часто запрошують і організовують для нас такі заходи», – сказав Тарас Дмитрович.

«Цей телеміст, присвячений поколінню, на чиї плечі лягли всі тяготи війни 1941–1945 років і післявоєнного часу, показав, наскільки важливо зберігати пам’ять про подвиг наших дідів і передати її дітям і онукам, – зазначив генеральний директор ЗАТ

«Українські радіосистеми» Андрій Міліневський. – Ми раді, що маємо всі технічні можливості забезпечувати такий зв’язок поколінь. І для нас це не тільки відповідь на технологічні потреби сучасності, але й щось більше: збереження історичної пам’яті, спільних сторінок історії країн СНД, допомога ветеранам».

На завершення телемосту компанія передала ветеранським організаціям України брендовані мобільні телефони Beeline з sim-картами і 100 грн на рахунку, які можна витратити протягом 8 місяців. 100 мобільних телефонів, оснащених sim-картами, будуть скеровані в обласні організації ветеранів. Ці мобільні комплекти допоможуть учасникам Великої Вітчизняної війни спілкуватися з друзями-однополчанами і підтримувати зв’язок з близькими людьми.

Джерело: www.zik.com.ua

Рубрика: Суспільство | Переглядів: 354 | Зачіпки: україна, 2010, суспільство, Росія


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2019, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця