Середа, 19.12.2018, 18:58Вітаємо, ГістьГоловна | Останнє | Найпопулярніше

RSS | | Контакти


Реклама

Українська Банерна Мережа

Moy-Market.com
Доска бесплатных объявлений Мой Маркет Украина

Форма входу


Головна » 2010 » Червень » 27 » 15:31

Американці розповіли, як виглядає оптимістична картина світу
Американський журнал Smithsonian провів опитування серед читачів, у ході якого з'ясував, як виглядає оптимістична картина світу, яку малюють собі більшість американців.

Згідно з результатами опитування, більшість американців вважають, що до 2050 року Сполучені Штати перейдуть на альтернативні джерела енергії і перестануть залежати від нафти. Комп'ютери будуть спілкуватися, як люди. Лікарі навчаться лікувати рак, а протези кінцівок будуть діяти не гірше, ніж власні руки і ноги. Астронавти висадяться на Марсі, а прості люди зможуть подорожувати в космосі. І Ісус Христос знову прийде на Землю.

Також співробітники видання повідомляють, що 71% жителів США вірить в те, що ще до настання цих світлих днів буде винайдено ліки від раку, 81% - що з комп'ютерами можна буде розмовляти так само, як з живими людьми.

Щоправда, при цьому американці вірять і в те, що в найближчі 40 років можливий і трагічний сценарій: 58% припускають, що в найближчі 4 роки почнеться Третя світова війна, 53% впевнені, що в США відбудеться ядерний теракт.

Варто зазначити, що коли аналогічне опитування проводилося в 1999 році, 81% респондентів відповіли, що відчувають оптимізм щодо свого майбутнього. У 2010 році тієї ж позиції дотримуються лише 64% опитаних.

Подібні опитування - не рідкість для американців, часто вони стосуються вивчення громадської думки щодо політики США. Так, згідно з останнім опитуванням багато американців не хотіли б переобрання нинішнього Президента США Барака Обами на другий президентський термін.

Джерело: Корреспондент.net

Рубрика: Світ | Переглядів: 449 | Зачіпки: 2010, США, опитування, Барак Обама, світ


Усього коментарів: 0
Щоб додати коментар, потрібно бути зареєстрованим.
[ Реєстрація | Вхід ]

Останні новини

Реклама

Меню

Рубрики
Світ
Суспільство
Політика
Економіка та бізнес
Освіта, наука та технології
Мистецтво та культура
Книги
Музика
Кіно
Театр
Спорт
Некрологи

Сховище новин

Зачіпки
Розумні новини Професійний фотограф Львів: незабутні миті так легко запам’ятати Фільми онлайн Создать сайт визитку бесплатно Артхаус Львів Валуєв Франція вибори джексон некрологи Москва релігія Суд Порно актор музика стихія Киргизстан культура Львів театр ПАРЄ Росія Польща політика аварія історія бокс кличко 2010 італія ФУТБОЛ банк Азаров янукович армія музей закон економіка бізнес Пам'ятник Грузія Бориспіль ВР Німеччина астрофізика Youtube iPhone наука геї Британія Індонезія космос безпека китай Барак Обама археологія апостол facebook дтп Австралія автомобілі пар ЧС Європа Спорт ФІФА технології автобуси винахід Ізраїль блог Інтернет DELL Google Microsoft WINDOWS Білорусь біатлон акція портрет мистецтво Індія Київ суспільство погода Depeche Mode фестиваль ТБ Єгипет книги Бразилія США кіно світ ЄС брюссель Аністон пірати газ Азербайджан Іран україна законопроект Великобританія Книжковий блог Фурнитура для бижутерии
© 2010-2018, Український вісник | Тільки про найголовніше
За умови повного або часткового використання інформації
активне гіперпосилання на Український вісник є обов'язковим.
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET    [Vox.com.ua] Портал українця